Sans Soucis- Caviar and Gold

47

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 14.11.2020 deri më 21.11.2020

Përshkrimi

Kujdesi luksoz i pasur 24 orë furnizon lëkurën e kërkuar me lipide të vlefshme, përmirëson ngushtësinë dhe dendësinë e saj dhe e ushqenl atë në nivelin më të lartë. Linjat dhe rrudhat e holla zvogëlohen, humbja e elasticitetit kundërvihet. Pluhur unik prej ari 24 karat parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës, rafinon lehtësimin e lëkurës dhe jep shkëlqim të pastër.

-E preferueshme për fytrë të that.

Përmbajtja:

  1. Vezë të Kaviarit
  2. 24k pluhur ari
  3. Frut dragoi

Aplikimi; Mëngjes dhe në mbrëmje në fytrë të pastruar.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.