35% Zbritje në Tretman të thellë të fytyrës te Rules Beauty

Çmimi

13

Vlera

20 €

Zbritje

35%

Kurseni

7 €

Koha e mbetur

Fitoni

Pastrimi i thellë të fytyrës përfshinë:

 • Trajtimi me avull
 • Largimin e pikave të zeza (mitiserave)
 • Scrub për minimizimin e poreve
 • Mask profesionale, varësisht nga tipi i lëkures
 • Trajtimi me aparaturën LIFTING Anti Age

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 11.02.2021 deri më 11.03.2021
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit: +38343800855 ose në rrjetin social Instagram
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Rules Beauty -  ofron produkte kozmetikë, mbjellje të thonjëve, vetulla microblanding dhe tretmane të ndryshme të fytyrës.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.