50% zbritje në të gjithë Aksesorët nga argjendi në Ring.ks me vlerë 20€ vetëm për 10€

Çmimi

10

Vlera

20 €

Zbritje

50%

Kurseni

10 €

Të blera: 6

 • WEB FAQJA

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Fitoni

*Ju mund të porositni modele të aksesorëve sipas dëshirës suaj si: zingjirë, unaza, vathë dhe byzylykë të cilët janë nga argjendi.

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është pa pagesë në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Shtoni në koleksionin tuaj të aksesorëve edhe nga ato të Ring.ks, të cilat janë të punuara me shumë përkushtim dhe dashuri. 

Akesesorë cilësorë, modele për çdo preferencë, dhe çmime shumë të arsyeshme vetëm tek Ring.ks!

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.