Deri 50% zbritje në Dhomë Kripe - Haloterapi për të rritur dhe fëmijë me mundësi zgjedhjeje

Çmimi од

7

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

10 €

Zbritje

30%

Kurseni

3 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

1 seancë €10 €7
6 seanca €60 €40
10 seanca €100 €60
1 seancë - 2 persona €20 €12
6 seanca - 2 persona €120 €65
10 seanca - 2 persona €200 €100
1 seancë - 2 fëmijë €10 €5
6 seanca - 2 fëmijë €60 €30
10 seanca - 2 fëmijë €100 €50

Dhoma e kripёs (Halotherapy) ndihmon nё rast tё problemeve me:

 • Bronhitis
 • Asmё
 • Alergji
 • Sinus
 • Ftohje
 • Grip
 • Kollitje
 • Lodhje Kronike
 • Stres
 • at.Dermatitis
 • Depresion dhe Ankth
 • Kuron gjendjen e lëkurës etj.

1 seancë zgjatë 40 minuta, të cilat janë ekuivalente me 3 ditë qëndrim në mengjesin e detit.

Çdo element i ajrit të kripur ndikon pozitivisht në shëndet:

 • Natriumi - Ka ndikim në funksionimin e zemrës, në shtypjen optimale të presionit dhe përmisimin e gjendjës së lëkurës
 • Kaliumi - E zvogëlon presionin e gjakut, pengon sëmundjet e zemrës, përmirson funksionimin e lëkurës, ka efekt diuretik dhe ndihmonë në pastrimin e organizmit nga substancat helmuese
 • Magnezi - E liron organizmin nga stresi. I zbutë sulmet e astmës dhe lodhjen kronike, zvogëlon tensionin
 • Kalcium - I domësdoshëm për rritjen dhe shëndetin e kocit të dhëmbëve, e rrit imunitetin dhe ndikimin antialergjik
 • Hekuri - Elementi themelorë i hemoglobinës. Shëron anemine, inkurajon punën e muskujve, përmirson koncentrimin dhe zvogëlon ndikimet nga infektimet
 • Jod - Përgjegjës për punën e mirë të gjendrës tiroide
 • Litijum - Prevencues në sklerozë, sëmundjet e zemrës dhe diabetit
 • Selen - Antioksidues

Haloterapia është plotësisht natyrore dhe pa efekte anësore.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 02.07.2020 deri më 07.08.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Çmimet për fëmijë janë nën moshën 12 vjeçare
 • Caktimin e terminit mund t'a bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit: +383 43 505 060
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Për tu dukur vërtetë bukur para kozmetikës, flokët dhe lëkura e fytyrës dhe trupit tuaj duhet të jenë sa më të shëndetshme. Prandaj duhet të marrin shërbimet e duhura dhe profesionale në Revive Beauty & Spa.

Me mbi 250 metra katrorë, 7 hapësira pune, 8 sektorë e dhjetëra shërbime të veçanta, me brendet më të mira botërore të kozmetikës si dhe me përkushtimin dhe profesionalizmin e stafit të Revive Beauty & Spa, trupi dhe fytyra juaj do të japin maksimumin e bukurisë së tyre.

Të gjitha shërbimet për flokë, grim, vetulla, qërpikë, manikyr, pedikyr, tretmanet e fytyrës, depilim, solarium, haloterapi dhe fizioterapi, do ti keni në një vend, në Revive Beauty & Spa.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.