Deri 50% zbritje në anëtarësim vjetor dhe në fishekë për gjuajtje te Poligoni Reload

Çmimi од

0.29

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

0.35 €

Zbritje

17%

Kurseni

0.06 €

Të blera: 2

 • Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, km7. Prishtinë

  Më dërgo atje

  +383 45 500 801

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Anëtarësim vjetor €30 €15
Fishekë 9x19 €0.35 €0.29

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.11.2019 deri më 28.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

-Shooting Range - Poligoni i gjuajtjes
-Gun and Tactical Store - Dyqani i armëve dhe pajisjeve taktike
-Training Center - Qendër Trajnimi

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.