Pushime luksoze në Bansko (10.07-31.08.2019)! 36% zbritje për akomodim në Executive Suite+përdorimi i AQUA PARK dhe i Banjës Termale në Regnum Apart Hotel & Spa 5*

Çmimi од

46

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

72 €

Zbritje

36%

Kurseni

26 €
 • Regnum Bansko Apart Hotel & SPA, Bulgaria

  Më dërgo atje

  +359 749 84 000

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për natë për akomodim në 1 Bedroom Executive Suite në periudhë dhe pansion sipas zgjedhjes suaj

Opsionet e ofertës:

BB (fjetje dhe mëngjes) €56
€36
HB (mëngjes dhe darkë) €72
€46

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në Executive Suite me mëngjes ose me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi i Spa Qendrës 
 • Përdorimi i Regnum Aqua Park
 • Përdorimi i Banjës Termale Regnum (transporti i përfshirë) 
 • 10% zbritje në shërbimet ekstra të Spa Qendrës me pagesë (masazhat etj)
 • Wi-Fi pa pagesë në tërë hotelin
 • Parking 24 orë 
 • Taksat turistike, 9% TVSH si dhe taksat e hotelit  

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.07.2019 deri më 31.08.2019
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Në periudhë 09.08-10.08.2019, minimumi i netëve të qëndrimit është tre (3)
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni hotelin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni hotelin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person dhe për një (1) natë, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në dhomë është dy (2) të rritur dhe dy (2) fëmije nga 0-12.99 vjeç ose tre (3) të rritur
 • Pagesat shtesë (paguhen në recepsion direkt në hotel):
 • Për akomodim në Executive Suite me pamje nga mali paguhet shtesa prej 5€ në ditë
 • Fëmijët nga 0- 9,99 vjeç janë pa pagesë
 • Fëmijët nga 10-12.99 vjeç në shtrat ekstra paguajnë shtesë prej 18€ nata me pansion BB dhe 23€ nata me pansion HB
 • I rrituri i tretë në shtrat ekstra paguan shtesë prej 26€ nata me pansion BB dhe 36€ nata me pansion HB
 • Për dhomë single duhet vetëm të blini një kupon dhe të paguani shtesën prej 18€ nata me pansion BB dhe 28€ nata me pansion HB
 • Të gjitha pagesat shtesë bëhen në recepsion gjatë check-in 
 • Transporti nuk është i përfshirë në ofertë
 • Nëse kuponat nuk shfrytëzohen gjatë periudhës së vlefshmërisë, ato janë të pavlefshme dhe shuma mund të rimbursohet

Përshkrimi

Regnum Apart Hotel & Spa 5* Bansko është i vendosur në melin Pirin me pamje mbresëlënëse, dhe dizajni unik që dallon nga standardi i ndërtesave përreth. Hoteli është vendi i përsosur për relaksim, me ornamente dhe interier unik dhe vende për relaksim. Është vetëm 400 metra larg nga ashensorët e skive dhe vetëm 900 metra nga qendra e qytetit pranë lumit Glazne.
Të gjitha apartamentet, studio dhe dhomat që ky hotel posedon, janë një vend ideal për të kaluar pushimet tuaja ose një fundjavë të mrekullueshme. Pjesa e jashtme e hotelit është e rrethuar nga natyra e bukur, dhe brenda është e stiluar në mënyrë moderne dhe e gatshme për të përmbushur të gjitha pritjet dhe nevojat e mysafirëve të saj. Përveç suitave luksoze, hoteli ka gjithashtu një Spa Qendër dhe Palestër moderne për rekreacion dhe relaksim. Restoranti me ambient të këndshëm ju ofron një përzgjedhje të madhe të specialiteteve të kuzhinës ndërkombëtare.
Spa qendra e Regnum Apart Hotel&SPA është projektuar për të siguruar mysafirë me një nivel të lartë të rehatisë. Ajo është e pajisur me disa departamente që ofrojnë trajtime bukurie, si dhe masazhe për relaksim të plotë dhe përtëritje të trupit. Qendra Regnum SPA ofron: dy sauna finlandeze, banjo me avull, pishinë të brendshme, pishinë të brendshme për fëmijët, dush tropikal, solarium, xhakuzi, zona relaksi, palestër, etj. 
Ekziston edhe mundësia e organizimit të ekskursioneve, shëtitje, xhip safari, ngjitje, kanoing, çiklizëm. Për më shumë informacione, ju lutemi kontaktoni hotelin në recepsion. Aktivitetet verore organizohen nga një kompani e jashtme me një rezervim paraprak.
Për më shumë informacion rreth hotelit, ju lutemi vizitoni faqen zyrtare të internetit: http://www.regnum.bg/en

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.