50% zbritje në Depilim komplet të trupit te Red Beauty Corner me vlerë 26€ vetëm për 13€

Çmimi

13

Vlera

26 €

Zbritje

50%

Kurseni

13 €

 • Rr."Sali Nivica" P.n. Bregu I diellit Prishtine 10000

  Më dërgo atje

  +38345926693

  [email protected]

Fitoni

 • Depilimi i duarëve dhe krahëve
 • Depilimi i këmbëve komplet
 • Depilimi i nënsqetullave
 • Depilim bikini

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 31.10.2019 deri më 15.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit: +38345926693
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Nëse dëshironi të zbukuroheni dhe relaksoheni, zgjedhja juaj e duhur është Red Beauty Corner. Me kombinimin e duhur të produkteve më kualitet të lartë dhe një ekipi shumë të aftë, do të dilni të lumtur, të buzëqeshur dhe të sigurt.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.