58% zbritje në aparatin montues për filtrimin e ujit me osmozë të kundërt nga RAVENT nga 599€ për 249€

Çmimi

249

Vlera

599 €

Zbritje

58%

Kurseni

350 €

Të blera: 5

Fitoni

 • Garancion 3 vjeçar 
 • Funksionon pa rrymë, me osmozë të kundërt

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti dhe montimi brenda Prishtinës është 15€, ndërsa në qytetet tjera kushton 30€
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen
 • Garancion 3 vjeçar

Përshkrimi

Uji është një ndër elementet kryesore në jetën tonë. Dhurata që mund t'ia bëjmë trupit tonë është t'a pijmë të pastër. Ky aparat ka këtë funskion. Të gjitha përzierjet kimike që mund të përmbajë uji, pesticidet, parazitët, bakteriet si dhe virusët filtrohen, duke na mbrojtur nga sëmundjet e ndryshme. Është uji më i shëndetshëm që mund t'a pini.
Duke qenë se mbesin shumë pak kripëra minerale në përbërjn e ujit pas filtrimit, uji i filtruar është i shëndetshëm dhe i dobishëm për sistemin e tretjes, qarkullimin e gjakut si dhe sistemin urinar. Me përmbajtjen e ulët të sodiumit dhe potasiumit është i përshtatshëm për personat me presion të lartë të gjakut. Me filtrimin e kripërave minerale sikurse klorid sodiumi, ndikon edhe ne ujlen e peshës trupore duke qenë se parandalohet enjtja si dhe ndihmon në qrkullimin e gjakut. Ndihmon në largimin e përzierjeve të demshme nga qelizat e trupit si dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës.
Aparati montohet poshtë lavamanit tuaj, nuk zë shumë vend kurse në lavaman montohet një rubinet tjetër nga ku del vetëm uji i pastër. Filtrat I ndrrohen një herë në vit, dhe është shumë funksional. Ky aparat përmban:

 • Filtër rrotullues 5 micronësh 
 • Filtër karboni GAC (UDF)
 • Filtër bllokues karboni (CTO)
 • Mbështjellës kokosi në filtrin e fundit të karbonit

Ujë i pastër për jetë të shëndetshme.

Uji është një ndër elementet kryesore në jetën tonë. Dhurata që mund t'ia bëjmë trupit tonë është t'a pijmë të pastër. Ky aparat ka këtë funskion. Të gjitha përzierjet kimike që mund të përmbajë uji, pesticidet, parazitët, bakteriet si dhe virusët filtrohen, duke na mbrojtur nga sëmundjet e ndryshme. Është uji më i shëndetshëm që mund t'a pini.
Duke qenë se mbesin shumë pak kripëra minerale në përbërjn e ujit pas filtrimit, uji i filtruar është i shëndetshëm dhe i dobishëm për sistemin e tretjes, qarkullimin e gjakut si dhe sistemin urinar. Me përmbajtjen e ulët të sodiumit dhe potasiumit është i përshtatshëm për personat me presion të lartë të gjakut. Me filtrimin e kripërave minerale sikurse klorid sodiumi, ndikon edhe ne ujlen e peshës trupore duke qenë se parandalohet enjtja si dhe ndihmon në qrkullimin e gjakut. Ndihmon në largimin e përzierjeve të demshme nga qelizat e trupit si dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës.
Aparati montohet poshtë lavamanit tuaj, nuk zë shumë vend kurse në lavaman montohet një rubinet tjetër nga ku del vetëm uji i pastër. Filtrat I ndrrohen një herë në vit, dhe është shumë funksional.
Ujë i pastër për jetë të shëndetshme.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.