60% zbritje në tretman për pastrim të fytyrës + tretman me Radiofrekuencë te Qendra Estetike Italiane me vlerë 50€ vetëm për 20€

Çmimi

20

Vlera

50 €

Zbritje

60%

Kurseni

30 €

Të blera: 8

Fitoni

Tretmani për pastrimin e fytyrës dhe radiofrekuenca përfshinë:

 • Pastrim i lëkures sipërfaqësisht me shkumë speciale për largimin e grimit
 • Me scrub bëhet pastrimi nga qelizat e vdekura
 • Trajtimi me avull i cili mundëson të hapen poret
 • Largohen pikat e zeza 
 • Me jonoforeze bëhet mbyllja e poreve
 • Vendoset serumi me koktel të vitaminave
 • Tretmani Radiofrekuenca
 • Maska sipas llojit dhe nevojës të lëkures
 • Krema ushqyese

Benefitet e këtyre dy tretmaneve:

 • Zbutën linjat e rrudhave
 • Shtrëngohet lëkura
 • Hidratim i lëkures
 • Përmisim i elasticitetit të lëkures
 • Stimulon kolagjenin 
 • Zvogëlon shfaqjen e linjave të imëta dhe lëkurës së lirshme

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 26.05.2020 deri më 24.07.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: +383 44 458 539
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.