50% zbritje në tretmanin për fytyrë Peeling Kimik te Qendra Estetike Italiane me vlerë 40€ vetëm për 20€

Çmimi

20

Vlera

40 €

Zbritje

50%

Kurseni

20 €

Fitoni

Në këtë çmim përfshihet 1 senacë e cila zgjatë 30-40 min.

Peeling kimik i fytyrës është një trajtim estetik që:

 • Përmirson rrudhat në lëkurë
 • Largon aknet dhe shenjat e akneve
 • Largon njollat e kafta të shkaktuara nga mosha ose nga djelli
 • Përmirëson pamjen dhe shkëlqimin e lëkures
 • Largon qelizat e vdekura të lëkures nga shtresa e sipërme

Pas kësaj procedure lëkura është më e lëmuar më e tonifikuar e pastërt dhe më e freskët.

Preferohen 4 seanca gjatë muajit, 1 seancë gjatë javës.

Aplikohet gjatë periudhës dimrit.
 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.11.2019 deri më 10.01.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: +383 44 458 539
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.