50% zbritje në Tretmanin me Oksigjenim për fytyrë te Qendra Estetike Italiane me vlerë 50€ vetëm për 25€

Çmimi

25

Vlera

50 €

Zbritje

50%

Kurseni

25 €

Fitoni

Ky tretman bënë pjesë në trajtimet më të avancuara dhe më të fundit të teknologjisë së shërbimeve estetike.

Procedura e tretmanit:

 • Bëhet pastrimi i lëkurës në thellësi me anë të hidratimit
 • Oksigjenohet lëkura
 • Përdoren serumet me përmbajtje të ndryshme
 • Vendoset Latex maska e cila e ushqen dhe e qetëson lëkurën

Benefitet e tretmanit:

 • Oksigjeni nxitë prodhimin e kolagjenit dhe të elastinës
 • Bënë lëkurën të duket më e re dhe më me shkëlqim
 • Rikthen freskinë gjallërinë dhe tonalitetin e humbur me kalimin e viteve
 • Ndihmonë në largimin e njollave të shkaktuara nga dielli me lëkurë të thatë apo të irrituar
 • Tërheq lëkurën e fytyrës
 • E forcon dhe e shtrëngon lëkurën
 • Minimizon vijat e holla (rrudha të sapo krijuara) dhe stimulon prodhimin e Kolagjenit
 • Rezultatet vërehen menjëherë pas tretmanit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.02.2020 deri më 30.03.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Ky tretman preferohet të bëhet prej moshës 18 vjeçare.
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: +383 44 458 539
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.