Nëse jeni lodhë nga mbipesha, kjo ëshë zgjidhja! 15% zbritje në seanca për humbje peshe 10+10 falas dhe 30+5 falas te "Qendër Dobësimi - Shkenda Dubova"

Çmimi од

382.5

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

450 €

Zbritje

15%

Kurseni

67.5 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

10+10 falas €450 €382.5
30+5 falas €600 €510

Përmes aparaturave më moderne të gjeneratës të fundit ju do të eliminoni dhjamin në mënyrë natyrale si lloj gjimnastike pasive duke kaluar nëpër 5 lloje të aparaturave. Humbja në peshë nëpërmjet aparaturave vjen si pasojë e djegieve të kalorive.

Së pari klienti do të nënshtrohet një analize trupore ku përcaktohet:

 • Masa dhjamore
 • Masa hidrike
 • Masa muskulare dhe skeletore
 • Metabolizmi

Si rezultat i kësaj terapie, klienti humbë 5-8 kg në 10 seanca të plota dobësimi dhe reduktim të perimetrit deri në 10cm.

Gjatë një seancë realizohen pesë procese:

 • Dobësim
 • Modelim
 • Drenim
 • Tonifikim
 • Detoksikim

Perfect body tunnel sauna - Është një aparaturë e fundit dhe rezultat i një projekti të gjatë kërkimor, efikasiteti i të cilës është verifikuar shkencërisht në të gjitha aspektet mjekësore, teknike dhe pa efekte anësore, kuruese për shumë sëmundje.

 • Aktivizon molekulat e ujit duke përmisuar thithjen e oksigjenit
 • Përmison qarkullimin e gjakut
 • Nxit metabolizmin
 • Rrezet infra të kuqe të afërta dhe të largëta kombinohen për të depërtuar në indet e lëkurës deri në 30% (6mm nën epiderme) dhe shpërbën grumbullimin e yndyrës të lokalizuara në bark, vithe dhe kofshe.

Body shape - kabina e shtrirë - Është një teknologji e projektuar si terapi estetike që kombinon efektin termik të nxehtësisë me efektet e dobishme të avullit dhe aromaterapisë.

 • Temperatura e lartë brenda në kapsulë do të hap poret e lëkurës dhe ndihmon në pastrimin e thellë të lëkurës
 • Përmison qarkullimin limfatik
 • Detoksikohet trupi
 • Efekt lipolitik apo reduktim i shtresave dhjamore në trup
 • Eleminon shumë qeliza të vdekura dhe kryen ajrosjen e lëkurës përmes djersës
 • Rrit elasticitetin e lëkurës
 • Stimulon prodhimin e kolagjenit të ri
 • Ngadalson rrudhosjen e lëkurës
 • Shlodhje muskulare dhe efekt relaksues
 • Përmisim të disponimit
 • Efekte stimuluese në sistemin imunitar dhe në mbrojtjen antivirale
 • Efekt analgjezik
 • Lehtëson dhimbjen dhe përmison lëvizjet te personat që kanë sëmundje reuamtike

Një tjetër paisje që sjellë shumë benifite të jashtëzakonshme për shëndetin e në veqanti në humbje të peshës. Realizon një funksion të rëndësishëm në relaksimin e muskujve dhe detoksifikimin duke larguar toksinat dhe acidin laktik. Benefitet:

 • Riaktivizon metabolizmin dhe ndihmon në eleminimin e shtresave të tepërta dhjamore
 • Eliminon kilogramët e tepërta dhe rimodelon formën trupore
 • Lehtësimin e dhimbjeve nga patolgji të ndryshme si dhimbja e kurrizit, nervit ishiatik, artritin, reumatizmën
 • Rrit qarkullimin e gjakut duke furnizuar kështu indet dhe çdo pjesë të trupit tonë me elemente ushqyese
 • Tonifikim i thellë
 • Përmirëson shëndetin e zemrës dhe ul stresin
 • Përmirëson sistemin nervor
 • Zhduk në mënyrë të ndjeshme celulitin duke eliminuar shtresat dhjamore
 • Ngadalëson efektin e plakjes duke përmirësuar dukshëm elasticitetin dhe butësin e lëkurës
 • Përmirsim i dukshëm i drenimit të toksinave dhe i lëngjeve
 • Detoksifikim i organizmit, rritje e forcës dhe fleksibilitetit
 • Lehtëson gjendjen e depresionit

Sauna traditcionale nga druri i pishës - Është apararturë ku përmes efektit termik të nxehtësisë ndihmon në eliminim e shtresave dhjamore dhe humbjen e peshës. Disa nga benefitet e saunës me nxehtësi:

 • Detoksifikim
 • Përmison qarkullimin e gjakut dhe ul tensionin arterial
 • Humbje të peshës
 • Eliminon celulitin edhe nga zonat më delikate
 • Relaksim muskular

Elektrostimulatorët muskular - Ky është procesi i fundit që bëhet gjatë një seance. Është një proces shumë i rëndësishëm përderisa jeni duke shkrirë dhjamin, përmes elektrostimulimit:

 • Tonifikohet trupi
 • Nuk e lë të varet dhe të qullet trupi
 • Stimulohen muskujt
 • Ngushtohet perimetri

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 18.12.2019 deri më 30.01.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Një seacë e plotë dobësimi zgjatë 2,5 orë
 • Personat me probleme kardiovaskulare (zemrës, venave), epilepsi, diabet dhe gratë shtatzëna nuk lejohen që t'i bëjnë këto seanca
 • Oferta vlenë për të gjitha pikat e Qendrës
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të Qendrës: +383 45 224 540
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Mbipesha është një gjendje nga e cila shkaktohen një numer i madhë i sëmundjeve si: sëmundje të zemrës dhe infrakt, rritje të presionit arterial, diabet, dhimbje shpin, gurët në tëmth, osteoartrit, probleme me frymëmarrje si astmën dhe apnën, disa kancere, depresion etj.
Qendra e Dobësimit ,,Shkenda Dubova” që disa vite ndihmon në trajtimin dhe humbjen e peshës, duke ofruar programe të përshtatura për individët të cilët janë duke luftuar
mbipeshën dhe kilogramët e tepërt.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.