Thuani lamtumirë celulitit! 50% zbritje në 5 seanca për humbje të celulitit me Sauna Blanket dhe Radio frekuencë me vlerë 200€ vetëm për 100€ te Qendra Estetike Italiane QEI

Çmimi

100

Vlera

200 €

Zbritje

50%

Kurseni

100 €

Fitoni

 • Sauna Blanket është një aparaturë që përdor rreze për të ndihmuar detoksifikimin e trupit nga kimikatet e padëshiruara dhe për të thyer depozitat e indeve yndyrore 
 • Sauna Blanket do të ju ndihmojë të humbisni centimentra, dhe të zvogëloni pamjen e celulitit
 • Radio frekuenca punon në thellësi për të trajtuar problemet me celulitin duke ngrohur indin dhjamor
 • Radio frekuanca ka efektin e liftingut (tërheqjes) së lëkures
 • Kohëzgjatja e një seance me Sauna Blanket është 30 min. 
 • Kohëzgjatja e një seance me Radio frekuencë është 15 min.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 16.07.2019 deri më 23.08.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin nga telefoni juaj mobil, nuk është obligative të printohet!
 • Kjo ofertë vlenë për personat mbi moshën 16 vjeçare
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: 044 458 539

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.