Pako bukurie! 47% zbritje në pakon e bukurisë e cila përfshinë hidroterapi tretman, pedikyr, manikyr, depilim i duarve dhe këmbëve komplet me vlerë 95€ vetëm për 50€ te Qendra Estetike Italiane QEI

Çmimi

50

Vlera

95 €

Zbritje

47%

Kurseni

45 €

Fitoni

Në pako përfshihen: 

 • Hidroterapi tretman
 • Pedikyr
 • Manikyr
 • Depilim këmbët komplet
 • Depilim duart komplet

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 16.07.2019 deri më 23.08.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin nga telefoni juaj mobil, nuk është obligative të printohet!
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: 
  044 458 539

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.