Black Friday WARM UP! 60% zbritje në Kursin për Estetikë të tretmaneve të fytyrës+çertifikatë me vlerë 150€ vetëm për 60€ te Qendra Estetike Italiane QEI

Çmimi

60

Vlera

150 €

Zbritje

60%

Kurseni

90 €

 • Garibaldi, Prishtina

  Më dërgo atje

  044 458 539

  [email protected]

Fitoni

Trajnimi përfshinë 5 temat e para:

1) Pastrim sipërfaqësor - Mjetet e punës, tipat e lëkurës

2) Pastrim me avull - Pastrim i thellë

3) Pastrim i thellë -  Hidroterapia

4) Peeling - Peeling i thellë ose i plotë, kontrollues, i thjeshtë, sipërfaqësor

5) Maska - Për lëkurë normale, të thatë, të yndyrshme

 

 • Organizohet në grupe të vogla me nga dy ose tre kandidatë
 • Kursi bazik fillestar për kandidatët qe nuk kanë njohuri paraprake
 • Në fund të kursit fitoni çertifikatë
 • Mundësi punësimi për kandidatët e dalluar
 • Mbështetje profesionale edhe pas trajnimit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 12.11.2019 deri më 12.12.2019
 • Ju mund t'a tregoni kuponin nga telefoni juaj mobil, nuk është obligative të printohet!
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova në Android ose iOS dhe shijoni blerjen
 • Për më shumë informacione, kontaktoni në numrin e telefonit të QEI: 044 458 539
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.