50% zbritje në tretmanin për fytyrë Hidrooksigjeno terapia me vlerë 50€ vetëm për 25€ te Qendra Estetike Italiane QEI

Çmimi

25

Vlera

50 €

Zbritje

50%

Kurseni

25 €

SASI E LIMITUAR

Të blera: 10 | Të mbetura: 10

Fitoni

*Tretmani hidrooksigjeno terapia përmbanë 10 procedura gjatë një tretmani e cila zgjatë 45min. deri 55min.

Pastrimi siperfaqësor me: 

 • Qumësht
 • Tonik
 • Pillingu
 • Hidratimi i thellë, pastrimi me anë të ujit
 • Largimi i qelizave të vdekura me shpatullen ultrasonike
 • Oksigjenimi+vitamin C 
 • Radiofrekuenca
 • Elektrostimulimi, stimulohen fijet e kollagjenit dhe elastines
 • Maska (varet nga tipit i lëkures)
 • Mbyllja e poreve me sonde të ftoftë

Produktet që përdoren janë:

 • Acidi hialuronik
 • Acidi ferulik 
 • Kompleksi i vitamines B
 • Magnesiumi
 • Vitamina C
 • Maska me pluhur diamanti (pastron në thellësi detoksifikon lekurën dhe rregullon balancin e yndyrës)

Pas tretmanit nuk ka skuqje aspak, lekura shkëlqen dhe ka një pamje dukshëm më të mirë.

Me vazhdimin e trajtimeve vërehet shumë shpejt një permisim i dukshëm i lëkures.

Mund të imformoheni në mënyrë të hollësishme për mirëmbajtjen e lekurës tuaj me kremat që mund të bleni edhe në Qendrën tonë.

 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.10.2019 deri më 18.11.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: +383 44 458 539
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.