Pesha PU për stërvitje - 1,25KG / 2,5KG / 5KG / 10KG / 15KG / 20KG

Çmimi

10

Fitoni

Informacionet e produktit:

 • Dizajn unik me 4 hapje, për trajnim të lehtë dhe të sigurt
 • Nuk do të dëmtojnë dyshemenë në të cilën stërviteni
 • Llojet: 5 kg / 10 kg / 15 kg / 20 kg

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Për të bërë porosinë kontaktoni në numrin +38344888148
 • Çmimi është për kilogramë
 • Porosinë e pranoni brenda 7-14 ditëve
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Avantazhi kryesor është dizajni i shkëlqyeshëm dhe profili i veçantë për stërvitje me një peshë. Ato janë të veshura me një gome të veçantë të trashë, në mënyrë që edhe nëse bjenë nga një lartësi e madhe nuk do të bëjë ndonjë dëmtim.
Hapja qendrore e diskut ju lejon t'i largoni me lehtësi nga shufra dhe t'i ngrini ato nga dyshemeja. Mjeshtëria e tyre e saktë siguron stabilitet gjatë trainimit intensiv.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.