Protein Shake - Shape & Control

20

Koha e mbetur

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.11.2020 deri më 11.11.2020

Përshkrimi

Rëndësia e proteinave
• bllok i rëndësishëm ndërtimi për trupin
• ndihmë në ndërtimin e muskujve, kockave, lëkurës, ...
• thelbësore për ushqimin e përditshëm

Përfitimet nga burimet e proteinave bimore:
• kontrolli i peshës
• mbajtja e masës së muskujve
• zvogëlon gjurmën ekologjike
• pa sojë dhe laktozë
• pa gluten

Përfitimet e Shape & Control
• 100% vegan
• përdorim afatgjatë pa efekte anësore negative
• në kombinim me një dietë të shëndetshme dhe stilin e jetës
• pa shtimin e substancave artificiale
• proteina bizele: proteina alkalizuese, aromë natyrale, cilësi e butë, hipo-alergjik, lehtësisht i tretshëm
• asnjë acidifikim i trupit

Përfitimet e Shape & Control
• 100% vegan
• përdorim afatgjatë pa efekte anësore negative
• në kombinim me një dietë të shëndetshme dhe stilin e jetës
• pa shtimin e substancave artificiale
• proteina bizele: proteina alkalizuese, aromë natyrale, cilësi e butë, hipo-alergjik, lehtësisht i tretshëm
• asnjë acidifikim i trupit

Si mëngjes
me një copë frutash mund të përzieni në të ose hani veçmas

... Si drekë apo darkë
me një pjesë të frutave ose një pjesë të shëndetshme të papërpunuar ose
perime të ziera dhe një copë mishi ose peshku të ligët

... Si rostiçeri
provoni ta zëvendësoni rostiçenë tuaj me një shake të pastër pa fruta.

The Spice Garden është kompani e cila ka filluar lancimin e produkteve natyrale në tregun kosovar. The Spice Garden i shërben klientët e saj me produkte të përzgjedhura ushqimore. Produktet ofrohen në mënyrë të qëndrueshme me cilësi të lartë dhe të shpërndara gjerësisht pranë konsumatorit. The Spice Garden ngulmon që ti përmbushë kërkesat e klientëve të saj duke i shërbyer me përfitimet e mëposhtme. Cilësinë e lartë The Spice Garden ofron produkte me cilësi superiore. Cilësia është parësore për ne. Vlerat ushqyese të produkteve tona. Të prodhuara në mënyrë natyrale, pa asnjë lloj kimikatesh. The Spice Garden ju ofron vlera të larta ushqyese, te pasura me vitamina dhe elemente të ndryshme minerale.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.