Me kuponin 1.50€ përfitoni 7% zbritje në instrumente të ndryshme muzikore të brendit YAMAHA te ProMusic - Musical Instrument Store

Çmimi

1.5

Koha e mbetur

SASI E LIMITUAR

 • Abdullah Presheva H2, Nr 30

  Më dërgo atje

  +38344186298

  [email protected]

Fitoni

Me kuponin 1.50€ përfitoni 7% zbritje në instrumente të ndryshme muzikore të brendit YAMAHA si: Piano, violinë dhe shumë të tjera.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 25.09.2019 deri më 30.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt te ProMusic - Musical Instrument Store
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Promusic me seli në Prishtinë është përfaqesues i instrumenteve muzikore dhe zerimit Yamaha, poashtu perfaqësues i produkteve Steinberg dhe Line6.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.