33% zbritje në Muffin me çokollatë + Limonad te Prishtina Homemade Muffins me vlerë 1,50€ vetëm për 1€

Çmimi

1

Vlera

1.5 €

Zbritje

33%

Kurseni

0.5 €

Koha e mbetur

SASI E LIMITUAR

 • Rruga B, Jakove Xoxa, kompleksi Blini 2

  Më dërgo atje

  +38349958958

  [email protected]

Fitoni

 • Muffin me çokollatë
 • Limonad

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.08.2020 deri më 28.09.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Muffinsa dhe ëmbëlsira të këndshme e shëndetshme me porosi dhe me lokal te rruga B.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.