Deri 65% zbritje në seanca për humbje ose shtim peshe me EMS te Prishtina-BodyTime

Çmimi од

176

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

320 €

Zbritje

45%

Kurseni

144 €

Të blera: 3

Fitoni

Opsionet e ofertës:

14 seanca €320 €176
24 seanca €580 €261
44 seanca - pako vjetore €980 €343

Ushtrim i shpejtë për të arritur peshën e dëshiruar. EMS Bodytime aktivizon mbi 90% të fibrave të muskujve në të njëjtën kohë gjatë secilës tkurrje! Përmirëson koordinimin e brendshëm dhe ndërqelizor. Prandaj, ky ushtrim krijon një efekt shumë më të shpejtë dhe më efikas sesa trajnimi i rregullt në palestër.

Benefitet e EMS (Electro-Muscle Stimulation):

 • Dobësim
 • Zvogëlon dhjamin e trupit
 • Tonifikon trupin tuaj
 • Formëson trupin tuaj
 • Shtrëngon lëkurën
 • Përmison qarkullimin e gjakut
 • Shkrin celulitin
 • Rrit qëndrueshmërinë dhe forcën
 • Ngushtohet perimetri
 • Menjanimi i dhimbjeve të shpinës ose gjymtyrëve tjera
 • Gjithashtu mund të zgjedhni edhe programin për shtim peshe
   

Përparësitë:

 • I përshtatshëm për moshat 16-72 vjeç - qoftë fillestar apo atlet
 • Rritje e garantuar e qëndrueshmërisë me rreth 70%
 • Ushtrimi me simulim elektrik të muskujve ka deri 18 herë më shumë efekt sesa një ushtrim konvencional në palestër
 • Një ushtrim 20-minutësh është po aq i efektshëm sa 3 ushtrime 90-minutëshe në palestër
 • Ju kurseni kohë, megjithatë ju jeni të garantuar për të arritur qëllimin tuaj
 • Ndihmë gjatë gjithë kohës nga trajneret personal
 • Përveç atleteve nuk keni nevojë për pajisje trajnimi, Prishtina-Bodytime i ka të gjitha pajisjet që ju duhen gjatë trajnimit
 • Ambient personal
 • Rezultatet e para janë të dukshme pas 4-5 trajnimeve
 • Me 10-12 seanca humbni 6-8 kg 
 • Nuk ka asnjë efekt anësor!

Sekreti është në impulset elektrike të buta dhe plotësisht të sigurta që rrisin numrin e kontraktimeve të muskujve dhe e bëjnë çdo ushtrim më të efektshme. Prandaj, me vetëm 20 minuta trajnim do të arrini rezultate sikur të keni trajnuar disa orë në palestër.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.01.2020 deri më 20.03.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Teknologjia më e re për body fitness, Prishtina-BodyTime nga EMS tashmë edhe në Kosovë. Një program që po bënë revulucion në heqjen e kilogramëve të teperta, celulitit etj.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.