Power Bank Danili me altoparlant me wireless

Çmimi

15.5

Vlera

20 €

Zbritje

23%

Kurseni

4.5 €

SASI E LIMITUAR

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • 1 port për USB
 • ТF
 • AUX
 • IN 5V port për Android
 • OUT 5V
 • Opsionet: Pause dhe Play
 • Altoparlanti: 45mm x 1
 • Energjia për t'u mbushur: DC 5V 1A
 • Kapaciteti i baterisë: 3.7v 2600mHA
 • Dimensionet: 15cm x 7cm
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.