Pompë për spërkatje Somafix 8 dhe 5 litërshe

Çmimi од

13

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

20 €

Zbritje

35%

Kurseni

7 €

SASI E LIMITUAR

Fitoni

Opsionet e ofertës:

pompë 5 litërshe €20 €13
pompë 8 litërshe €24 €15

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen
 • Produktet me defekt të brendit Somafix, mund të zëvendësohen vetëm me llojin e njejtë të produkteve; nuk mund të zëvendësohen me produkte tjera të të njejtit brend apo të brendeve tjera

Përshkrimi

Modelet në dispozicion:

 • 5l - SFHS05 (2286)
 • 8l - SFHS08 (2287)


 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.