30% zbritje në anëtarësim 1 mujorë në Pilates te Pilates Mat Life Fifi me vlerë 35€ vetëm për 24.50€

Çmimi

24.5

Vlera

35 €

Zbritje

30%

Kurseni

10.5 €

Fitoni

 • Intensiteti: 2 herë në javë - 60min.

Benefitet e Pilates:

 • Fleksibilitet i përmirësuar
 • Forcim dhe tonim i muskujve, veçanërisht i muskujve tuaj të barkut, i shpinës së poshtme
 • Stabilizim i përmirësuar i shtyllës kurrizore
 • Koordinim fizik dhe ekuilibër i përmirësuar
 • Relaksim i shpatullave, qafës dhe shpinës së sipërme
 • Parandalimi i dëmtimeve muskulore
 • Rrit kapacitetin e mushkërive dhe qarkullimin përmes frymëmarrjes së thellë
 • Përqendrim i përmirësuar
 • Menaxhim më të lehtë të stresit etj.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.01.2020 deri më 31.03.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Për orar të ushtrime duhet të kontaktoni direkt te Pilates Mat Life Fifi: 044175885 - 049175885
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Pilates është një seri prej rreth 500 ushtrimesh të frymëzuara nga yoga dhe baleti. Pilates zgjat dhe shtrin të gjitha grupet kryesore të muskujve në trup në mënyrë të ekuilibruar. Përmirëson fleksibilitetin, forcën, ekuilibrin dhe vetëdijen e trupit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.