Fitnes me trajnere personale për rezultatet më të mira! 45% zbritje në ushtrime me trajneren Mimoza Sefedini në vlerë 200€ vetëm për 110€

Çmimi

110

Vlera

200 €

Zbritje

45%

Kurseni

90 €

SASI E LIMITUAR

| Të mbetura: 5

Fitoni

 • Rezultate më të shpejta dhe më të mira
 • Ju udhëheq në rutinën tuaj të fitnesit
 • Ju ndihmon të siguroheni që po shpenzoni kohën në llojet e duhura të stërvitjes
 • Humbja e duhur e peshës dhe fitimi i muskujve
 • Do t'ju mësojë formën dhe teknikën e duhur për të përdorur gjatë ushtrimeve tuaja në mënyrë që të qëndroni të sigurt dhe pa lëndime
 • Këshilla për ushqimin
 • Intensiteti i ushtrimeve është 5 ditë në javë (x1 orë)
 • Ushtrimet bëhen individualisht, jo në grupe

 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 31.08.2019 deri më 08.10.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga smartfoni ose tableta juaj (nuk është e detyrueshme për t'a printuar)!
 • Për çdo informatë shtesë kontaktoni me Mimoza Sefedini: +383 49 896 898 ose Instagram
 • Një person mund të blejë një kupon!
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Një trajner personal është një individ i çertifikuar që ka një shkallë të ndryshme të njohurive të fitnesit të përgjithshëm të përfshirë në udhëzimet e stërvitjes. Ata motivojnë klientët duke vendosur qëllime dhe duke siguruar reagime dhe përgjegjshmëri për klientët.

Mimoza Sefedini ka përfunduar edukatën Fizike, niveli master. Mimoza përveq që është trajnere personale, ajo është edhe sportise profesionale e Hendbollit që 19 vite. Ka më shumë se 4 vite përvojë si trajnere personale. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.