Pastrues Ajri Blue Pure

270

Остануваат:

1

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.01.2021 deri më 16.01.2021

Përshkrimi

Ajër i pastër për një dimër të lumtur! ❄️?
 Sasi të kufizuara! ⚠️
? Blue Pure 221 me ngjyrën e zgjedhur për 50 m2 - Heq grimcat e ajrit si poleni, pluhuri, zhulja e kafshëve shtëpiake, marimangat e pluhurit, myku, bakteret dhe viruset. Pastron PM 10, PM 2.5, largon 99.97% të ndotësve të ajrit deri në 0.01 mikronë.
✅ 2 vjet garanci
✅Aktivizimi me një buton
✅Rrjetë çeliku me cilësi të lartë
✅Treguesi për ndrrimin e filtrit

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.