Vera në Halkidiki (01.06-06.06.2020)! Pallini Beach Hotel 4*, paketë 6 ditore duke përfshirë mëngjesin dhe darkën nga 242€ për person!

Çmimi

242

SASI E LIMITUAR

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Çmimet janë për person, për akomodim në Dhome Standard në periudhë 01.06-06.06.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pa pagesë i pishinës së jashtme dhe të brendshme
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-fi pa pagesë në pjesët publike të hotelit 
 • Përdorimi pa pagesë i kondicionerit në dhomë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.06.2020 deri më 06.06.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike paguhen në recepsion. 
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Qadrat dhe shezllonet në plazh janë me pagesë ekstra
 • Përdorimi i saunas, xhakuzit, hammamit, sallonit të bukurisë, aromaterapisë, masazh, trajtime fytyre dhe trupore.
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion
 • Pijet gjatë vakteve të ngrënies nuk janë të përfshira në çmim
 • Të gjitha masazhat janë me pagesë ekstra

Përshkrimi

Ndodhur në një vend ideal në plazh, Pallini Beach Hotel përmban një pishinë të brendshme mbresëlënëse dhe një pishinë të madhe me ujë të freskët. Ka objekte të ndryshme sportive opsione të ngrënies.
Dhomat me kondicioner janë të pajisur të gjitha me TV, frigorifer, dhe kasafortë. Të gjitha dhomat kanë ballkone ose tarraca me pamje nga deti, pishina ose kopshti.
Mëngjesi dhe darka shërbehen në restorantin kryesor. Pije freskuese dhe kokteje mund të shijohen në bar The Sunflowers dhe në barin e plazhit Dolphin. Taverna Akrogiali gjithë-ditore propozon enët greke duke përfshirë peshk të freskët dhe ushqim deti.
Gjatë gjithë verës, hoteli organizon mbrëmje speciale, përfshirë netët Greke. Ekipi i animacionit të hotelit organizon aktivitete që synohen posaçërisht për mysafirët tanë të rinj.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.