Oxygen formula-per fytyre te yndyrshme dhe te kombinuar

36.1

Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Opsionet e ofertës:

Oxygen formula për fytyrë të thatë €36.1

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 13.11.2020 deri më 20.11.2020

Përshkrimi

Një formulim i azhurnuar me BIOACTIVE NUTRI COMPLEX i bërë nga Revitalin®, i njëjti përbërës kryesor si formula origjinale që rrit shkëmbimin e oksigjenit në qeliza dhe Biopeptides, të cilat ndihmojnë në stimulimin e prodhimit të ri të kolagjenit dhe forcimin e lëkurës. Përmirëson metabolizmin e oksigjenit të lëkurës, ndërsa balancon zonën T vajore. Mundëson lëkurën të përdorë oksigjenin e siguruar nga mekanizmat e transportit të trupit në mënyrë më efikase dhe optimizon dhe aktivizon metabolizmin e lëkurës. Mbron lëkurën nga dëmtimet e jashtme dhe i jep lëkurës një pamje më të freskët dhe më rozë. Lehtë, për lëkurën me vaj dhe të kombinuar të privuar nga oksigjeni. I përshtatshëm për përdorim nën përbërjen. Kushdo me një stil jetese stresues, i cili mund të mos marrë shumë kohë në natyrë do të përfitonte nga Formula e Oksigjenit. Duhanpirësit dhe pirësit gjithashtu mund të shohin një ndryshim të madh në lëkurën e tyre me këtë linjë.

Përdorimi: Vendoseni në mënyrë të barabartë në lëkurën e pastruar dhe masazhojeni butësisht.

Përbërësit kryesorë: Vaj i bajames së ëmbël, Ekstrakt i Mantelit të Zonjës

I përshtatshëm për: Lëkurë me vaj, Lëkurë e kombinuar

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.