Deri në 30% zbritje në shërbime të ndryshme tek Organico Spice Garden

Çmimi од

14.4

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

18 €

Zbritje

20%

Kurseni

3.6 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Detox Caj për dobësim €18 €14.4
Thalia argan oil - Skin Care Cream €18 €14.4
Thalia - Set udhëtimi për meshkuj €18 €14.4
Vitamin C pluhur €18 €14.4
Thalia Natyral Beauty - Face Mask €18 €14.4
Thalia - Sapun Qymyri €2.5 €1.8

Thalia - Set udhëtimi për meshkuj

Thalia ka bërë setin e udhëtimit Bodrum për burra me frymëzim nga ky qytet unik. Seti Thalia Bodrum Travel përbëhet nga shampo, xhel dushi dhe deodorant. Ju do të ndjeni gëzimin e Bodrum në flokët dhe lëkurën tuaj me freskinë e gëlqeres dhe mentës.

Thalia Sapun Qymyri

Qymyri është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Qymyrguri: Ka një aftësi të pabesueshme për të parandaluar formacione të padëshiruara në lëkurë, për të ruajtur ekuilibrin vajor të lëkurës, për të pastruar toksinat e grumbulluara në poret, për të tkurrur poret, për të eleminuar qelizat e vdekura dhe për të marrë frymë në lëkurë. Ai gjithashtu heq vajin e tepërt nga lëkura, ndërsa hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë; domethënë është i përshtatshëm për lëkurë të thatë si dhe lëkurë të yndyrshme.

Vitamin C pluhur

Përdorimi i acidit askorbik si një formë e vitaminës C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes, prodhimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës dhe mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Jashtzakonisht mirë tolerohet edhe nga njerëzit e ndjeshëm ne lukth sepse është pH neutral.
Ai nuk përmban gluten, maje, soje ose qumësht dhe është formuluar pa përdorimin e ëmbëlsuesëve, ngjyrave ose aromave artificiale.

Detox Caj për dobësim

Çaji DETOX është krijuar për t'ju mbushur
me energji dhe ndihmon në funksionet metabolike. Është një alternative e shkëlqyeshme për kafen e mëngjesit. Regulloni dhe fuqizoni trupin tuaj
88.7% e grave midis moshës 21 dhe 65 vjeç kanë parë rezultate të dukshme pas 14 ditësh të përdorimit të rregullt të çajit Detox.

Thalia argan oil - Skin Care Cream

Forcon barrierën natyrale të lëkurës falë përmbajtjes së saj me vitaminë K avokado rregullon lëkurën e dëmtuar, prodhimin natyror të kolagjenit, zbulon një lëkurë më të freskët dhe më të re duke e përshpejtuar atë.
Ne kemi përpiluar produktet tona që përmbajnë avokado për ju.

 

 

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.02.2021 deri më 28.02.2021
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

"The Spice Garden" është kompani e cila ka filluar lancimin e produkteve natyrale në tregun kosovar.
"The Spice Garden" i shërben klientet e saj me produkte te përzgjedhura ushqimore.
Produktet ofrohen në mënyrë të qëndrueshme me cilësi të lartë dhe të shpërndara gjerësisht pranë konsumatorit.
"The Spice Garden" ngulmon që t'i përmbushë kërkesat e klientëve të saj duke i shërbyer me përfitimet e mëposhtme.
Cilësinë e lartë "The Spice Garden"ofron produkte me cilësi superiore.Cilësia është parësore për ne.
Vlerat ushqyese të produkteve tona.Të prodhuara në mënyrë natyrale, pa asnjë lloj kimikatesh."The Spice Garden" ju ofron vlera të larta ushqyese,të pasura me vitamina dhe elemente të ndryshme minerale.
Qëndrueshmëria ne tregun vendas.."The Spice Garden" ëshë e orientuar në kujdesin ndaj konsumatorit në mënyrë të vazhdueshme për të siguruar besimin e tyre, si dhe zgjerimin e linjës së prodhimit me produkte të rejanë tregun tonë.
Disponueshmëria në treg.Është një faktorë mjaft domethënës për qëndrushmërinë e "The Spice Garden"por edhe klientëve.
  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.