Deri 20% zbritje në produkte të ndryshme organike tek Organico Spice Garden

Çmimi од

12

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

15 €

Zbritje

20%

Kurseni

3 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Kapsula e farës së zezë €15 €12
Spirulina €14.5 €13.05
Detox çaj për dobësim €18 €16.2
BIO Ashwagandha €9 €8.1
Vitaminë C pluhur €7 €6.3

Kapsula e farës së zezë
Forcon muskujt e zemrës, anti stres, pastron gjakun, rregullon tensionin e gjakut, largon djersitjen e tepërt, hollon gjakun, ndihmon në asmë dhe
kollë, shërues i artritit, dhimbjeve të shpinës, reumatizimin.

Spirulina
Preferohet për personat që vuajnë nga mungesa e hekurit, personat që duan të largojnë nga organizmi toksinat dhe metalet e rënda, parandalon lodhjen, ndihmon në
balancimin e peshës dhe ka përmbajtje të lartë proteinash.

Vitamin C
Mbron nga stresi oksidativ, ndihmon në aktivitetin normal të sistemit nervor, ndihmon në funksionimin normal të kockave, dhëmbëve, lëkurës, indeve të buta, enëve të gjakut.

Detox(Caj) për dobsim
Ndihmon në uljen e fryerjes së barkut, promovon në mënyrë efektive tretjen, aktivizon shumë më tepër energji ditore, zvoglon dëshirën tuaj per konsum të lartë të kalorive.

BIO Ashwagandha - Përmirëson rezistencën ndaj stresit, siguron mbrojtjen e sistemit imunitar, eleminon efektet e stresit, përmirson aftësitë e të mësuarit, kujtesës dhe
të reagimit me kohë, zvogëlon ndjenjat e ankthit dhe depresionit, ul kolesterolin, stabilizon nivelin e sheqerit në gjak, balancon hormonet tek të dy gjinitë.

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.09.2020 deri më 09.10.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Produktin e merrni në dyqanin e "The Spice Garden"
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

"The Spice Garden" është kompani e cila ka filluar lancimin e produkteve natyrale në tregun kosovar. Ne i shërbejmë klientët tanë me produkte te përzgjedhura ushqimore. Produktet ofrohen në mënyrë të qëndrueshme me cilësi të lartë dhe të shpërndara gjerësisht pranë konsumatorit.
"The Spice Garden" ngulmon që t'i përmbushë kërkesat e klientëve të saj duke i shërbyer me përfitimet e mëposhtme. Cilësia është parësore për ne.
Produktet tona janë prodhuara në mënyrë natyrale, pa asnjë lloj kimikatesh."The Spice Garden" ju ofron vlera të larta ushqyese,të pasura me vitamina dhe elemente të ndryshme minerale.
Ne jemi të orientuar në kujdesin ndaj konsumatorit në mënyrë të vazhdueshme për të siguruar besimin e tyre, si dhe zgjerimin e linjës së prodhimit me produkte të reja në tregun tonë.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.