18% zbritje në pastrim gjeneral të vetures në Online Autolarje me vlerë 40€ vetëm për 33€

Çmimi

33

Vlera

40 €

Zbritje

18%

Kurseni

7 €

 • ONLINE Rent a Car, Prishtina

  Më dërgo atje

  049 584 584

  [email protected]

Fitoni

 • Paralarje me shkumë aktive pa acid
 • Larje intenzive me dorë për të eliminuar njollat më të rënda
 • Pastrimi i interierit me vakum
 • Pastrimi i plastikës, fellneve dhe gomave
 • Trajtimi me freskues
 • Trajtimi me krem i gomave dhe pjesët prej plastikës
 • Pastrim i xhamave brenda dhe jashtë
 • Pastrim i interierit
 • Pastrim i motorit
 • Pastrim kimik i ulëseve
 • Pastrim kimik i tapicerisë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 07.08.2019 deri më 07.09.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga smartfoni ose tableta juaj (nuk është e detyrueshme për t'a printuar)!

Përshkrimi

Ne kemi qenë në biznes për mbi njëmbëdhjetë vjet, duke siguruar shërbim cilësor në nivelet më të larta të profesionalizmit për një gamë të gjerë biznesesh, organizatash dhe njerëzish, vendorë dhe ndërkombëtarë.

Suksesi dhe jetëgjatësia jonë është një rezultat i drejtpërdrejtë i besimit nga klientët tanë për t'i shërbyer nevojave të tyre.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.