33% zbritje në anëtarësim 1 vjeçar në fitnesin On Top Gym me vlerë 300€ vetëm për 200€

Çmimi

200

Vlera

300 €

Zbritje

33%

Kurseni

100 €

 • Veternik, Grand Store, kati 5

  Më dërgo atje

  +38344555599

  [email protected]

Fitoni

 • Anëtarësim 1 vjeçar
 • Trajnera të çertifikuar
 • Këshilla profesionale - Njohuria e gjerë e trajnerave mbështetet nga vitet e përvojës duke punuar me një klientelë të ndryshme. Këshillat profesionale për ushtrimet dhe shëndetin ju ndihmojnë të arrini më shumë se sa keni ëndërruar ndonjëherë.
 • Pajisje moderne - On Top Gym ka të gjitha pajisjet e reja dhe modelet e fundit që ju nevojiten për stërvitje. Pajisje të zgjedhura me kujdes dhe të pershtatshme për të kryer ushtrimet.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.11.2019 deri më 05.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund ta tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

On Top Gym është një palestër e re ne Prishtinë, e krijuar nga trajnerë të çertifikuar dhe me përvojë me shumë se 15 vjeçare. Ne kemi krijuar një vend miqësor, mbështetës ku të gjithë janë të mirëpritur. Programet tona personale të stërvitjes mbështeten nga më shumë se 30 vjet përvojë në trajnimin personal, sfidat e humbjes së peshës, përmirësimi i shëndetit, dieta ushqimore dhe jetësore, dhe arritja e rezultateve.
Kur ti hapni dyert e fitnesit tonë, ju do të kuptoni që On Top Gym është niveli i ri i fitnesit, duke ofruar programe të pakrahasueshme dhe lehtësira të dizajnuara për arritjen e rezultateve me stafin miqësor dhe ambient të rehatshëm.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.