67% zbritje në Programin për humbje ose shtim peshe nga Nutricistja Festa Murati me vlerë 99€ vetëm për 33€

Çmimi

33

Vlera

99 €

Zbritje

67%

Kurseni

66 €

 • WEB FAQJA

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Fitoni

 • Humbje ose shtim peshe në mënyrë natyrale pa dëmtim të organizmit
 • Rezultati 100%

Ky është një program dhe mënyrë e jetesës se si të dobësohemi, shtojmë peshë, kurohemi dhe të mbrohemi nga shumë sëmundje nëpërmjet resurseve natyrore- ushqimit, duke mos pasur nevojë për dieta strikte me rezultate të përkohshme.
Këtu mund të gjeni: këshilla dhe “dieta” të personalizuara veçanërisht për personin në pyetje, për të cilat kujdeset personalisht nutricistja Festa Murati me efekt të garantuar 100%.

Nëse i keni keto simptoma ose probleme si:
-Ndjeni lodhje dhe dhëmbje në tërë trupin
-Probleme me lëkurën
-Probleme hormonale
-Dhimbje në kyçe
-Problem me stomakun- sistemin digjestiv
-Mbipeshë
-Deshironi të shtoni peshë
-Sëmundje si: probleme kardiovaskulare, tensionit, holesteroli, diabeti

Atëherë ky është programi i duhur për ju!

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 25.09.2020 deri më 25.10.2020
 • Pas blerjes, kuponin duhet t'a dërgoni në email te Festa Murati, në mënyrë që të jua dërgoj pyetësorin i cili përcakton llojin e dietës dhe që ju përshtatet juve
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Ushqimi i mirë është një pjesë e rëndësishme e udhëheqjes së një stili jetese të shëndetshëm. Kombinuar me aktivitetin fizik, dieta juaj mund t'ju ndihmojë të arrini dhe të mbani një peshë të shëndetshme, të zvogëloni rrezikun e sëmundjeve kronike.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.