Shijoni një darkë romantike në vendin e duhur! 20% zbritje në set menu me 5 pjata për dy persona N'peshk Terrace Restaurant me vlerë 35€ vetëm për 28€

Çmimi

28

Vlera

35 €

Zbritje

20%

Kurseni

7 €

Të blera: 2

 • Veternik, rr. Ramadan Sokoli

  Më dërgo atje

  045 840 850

  [email protected]

Fitoni

Në set menu për 2 persona përfshihen:

 • Supë peshku
 • Sallatë cezar
 • Linguine me fruta deti
 • Peshk levrek në zgarë
 • Ëmbelsirë dite
 • 2 gota verë dhe 1 shishe ujë

*Tavolinë e dekoruar për darkë romantike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 26.02.2020 deri më 31.03.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse dëshironi tavolinë të dekoruar për darkë romantike duhet të bëni rezervimin në: 045 840 850
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Vend i bukur dhe relaksues. Ushqim deti të shijshëm dhe shumëllojshmëri të verërave. Staf i mrekullueshëm, me qëndrim pozitiv dhe shumë të ngrohtë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.