25% zbritje në Falafel Bowl dhe Chickpea Summer Bowl te Nosh Falafel

Çmimi од

3.15

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

4.2 €

Zbritje

25%

Kurseni

1.05 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Falafel Bowl €4.2 €3.15
Chickpea Summer Bowl €4.2 €3.15

Falafel Bowl është e pasur me proteinë, fibër, hekur, magnezium e shumë të tjera.

Përmbanë:

 • Falafel
 • Hummus
 • Thjerrza e bullgur
 • Brokoli e sallata

Chickpea Summer Bowl është sallatë me bazë bimore dhe e pasur me proteinë, fibër, yndyrna të shëndetshme dhe sasi të vogël karbohidratesh.

Përmban:

 • Qiqra të marinuara me soja dhe mëlmesa
 • Sallatë të gjëlbert dhe perime të tjera
 • Avokado
 • Kuskus

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 23.06.2020 deri më 23.07.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse dëshironi të rezervoni tavolinë, mund të kontaktoni në: +38345177577
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Përvojë dhe shije autentike falafel e hummus, tahini dhe opsionet tjera të ushqimeve të shëndetshme në qendër të Prishtinës.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.