Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (05.01-10.01.2020)! Paketë 6 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në MPM Sport Hotel 4* Bansko nga 330€ për person

Çmimi

330

Koha e mbetur

Fitoni

Oferta është për person për 7 netë për akomodim sipas zgjedhjes suaj në periudhë 05.01-10.01.2021 

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe me mëngjes 
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë 
 • Taksat turistike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.01.2021 deri më 10.01.2021
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person dhe për një (5) netë, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në këtë hotel është tre (3) të rritur dhe një (1) fëmijë
 • Pagesat shtesë:
 • I rrituri i tretë për akomodim në dhomë Double executive paguan shtesën prej 370€ 
 • Fëmiu i parë nga 2-12.99 vjeç për akomodim në dhomë Double executive paguan shtesën prej 113€
 • Për akomodim në apartament, duhet të paguhet shuma totale për 4 persona
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

MPM Sport Hotel është vend ideal për skijim në skive, vetëm 100 metra mbi gondolën në Bansko dhe distanca shumë të afërta me atraksionet dhe komoditetet kryesore turistike. Përveç vendndodhjes supreme në shpatet e rrëzës së malit Pirin, hoteli ofron edhe një akomodim komod në dhoma dhe apartamente luksoze.
MPM Hotel Sport u ofron miqve të tij atmosferë paqësore dhe relaksuese dhe ambient që në kombinim me prekjen personale dhe private dhe cilësinë e lartë të shërbimeve e bëjnë atë një nga pronat kryesore në vendpushim.
Tashmë LIFT PASS-at për skijim në Bansko mund të blihen në recepsionin e këtij hoteli.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.