Kempinski Grand Arena 5* (05.12-10.12.2020)! 5 netë akomodim me mëngjes përfshirë

Çmimi

199.5

Koha e mbetur

Fitoni

Oferta është për person për natë për akomodim në dhomë Executive  në periudhë 05.12-10.12.2020

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në Double room Town view me mëngjes të përfshirë
 • Përdorimi i Kids Club, 2 llojeve të saunave (Finnish sauna dhe Bio sauna), përdorimi i i banjove me avull, pishinave të jashtme, palestrës dhe dhomës me borë
 • Wi-Fi pa pagesë në tërë hotelin
 • Parking 24 orë 
 • Taksat turistike 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.12.2020 deri më 10.12.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në dhomë është dy (2) të rritur dhe një (1) fëmije nga 0-11.99 vjeç
 • Pagesat shtesë
 • Oferta është e parefundueshme

Përshkrimi

Shijoni një pushim luksoz në vendpushimin më modern malor në Ballkan dhe zbuloni misterin e një prej qendrave më të rëndësishme kulturore dhe historike në Bullgari. I vendosur në zemër të Malit Pirin, KEMPINSKI HOTEL GRAND ARENA është vendi ideal për pushimet tuaja malore. Mirësevini në këtë vend unik malor ku koha nuk do të jetë kurrë e mjaftueshme për të provuar të gjitha përmbajtjet e saj. Në dimër ejani për ski dhe dëborë ose në verë në një pushim malor të mbushur me çiklizëm, shëtitje malore ose paragliding. Ngjitur me hotelin, ndodhet ashensori kryesor i skive, i cili ju çon në majat më të larta të malit. Hoteli është vetëm disa minuta nga qendra e Banskos, ku do të gjeni restaurante, muze dhe dyqane të shumta tradicionale. Me një përzgjedhje shumë të madhe të aktiviteteve, ju gjithmonë do të keni një arsye për t'u rikthyer përsëri.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.