Deri në 38% zbritje në manikyr dhe pedikyr në studio NailOn

Çmimi од

12.6

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

18 €

Zbritje

30%

Kurseni

5.4 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Mbjellja me letër €18 €12.6
Mbjellja me tipsa €15 €10.5
Riparimi €10 €8
Thonjë natyral me gell €10 €8
Pedikyr - thonjët €8 €4.96
Pedikyr- thembrat €12 €9

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.10.2020 deri më 08.11.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Caktimi i terminit është obligativ. Terminin mund t'a caktoni në numrat 045/832-168
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Për manikyr dhe pedikyr të përsosur kujdeset NailOn studio 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.