Gjithmonë unik me MINIMAX! Me kuponin 1€ përfitoni deri 90% zbritje në brendet sportive dhe në të gjitha brendet e veshmbathjeve italiane disa nga brendet janë: Puma, Adidas, Nike, Reebok, Tata Italia, J.Hart&Bros, Man Code etj.

Çmimi

1

Të blera: 179

 • 143 Ferid Curri, Prishtina

  Më dërgo atje

  045 266 007

  [email protected]

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni deri 90% zbritje në të gjitha brendet sportive dhe në të gjitha brendet e veshmbathjeve italiane. Disa nga brendet sportive dhe të veshmbathjeve italiane janë: Puma, Adidas, Nike, Reebok, Tata Italia, J.Hart&Bros, Man Code etj.

 • Një pjesë e artikujve janë me çmime të reduktuara nga 20% deri në 70% dhe me kupon përfitoni zbritje shtesë prej 20% (shembull: nëse produkti është me 70% zbritje, me kupon ekstra 20% zbritje përfitoni deri 90%)

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 25.06.2019 deri më 25.07.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme për t'a printuar)! 
 • Kuponi është i vlefshëm për MINIMAX Prishtinë
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e MINIMAX
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

MINIMAX është një ndër qendrat më të mëdha dhe më të njohura tregtare në Kosovë. Në Minimax do të gjeni veshmbathje të brendeve me renome botërore si Nike, Adidas, Reebok, Converse, Skechers, Brugi. Gama e gjerë e veshmbathjeve përbëhet edhe nga brendet e njohura Italiane si Alcott, Tata Italia, Iwie, Nice&Chic, Man Code, J.Hart&Bros, Piazza Italia Kids, Brugi.
Përveq zgjedhjes së madhe në kozmetikë, pajisje elektronike, në këtë qendër do të gjeni edhe orendi shtëpiake nga brendi i njohur Italian Croff. 
Në Minimax gjendet edhe restoranti "Gold Room" me ushqime të llojllojshme internacionale dhe tradicionale, një ushqim natyral me shumë shije dhe cilësi. 
Pastaj këndi për fëmijë "Lala Land" ku fëmijët tuaj do të përjetojnë një argëtim të mrekullueshëm dhe do të kënaqen me ushqime të shijshme.
Në katin e fundit të qendrës tregtare "MINIMAX" gjendet "Priview Bar & Lounge" me një pamje të mrekullueshme, ku çdo javë organizohet muzikë e gjallë që ofron një adrenalinë të paparë.
Për të gjitha këto kujdeset stafi ynë gjithmonë i buzëqeshur dhe i disponuar me një respekt të veçantë për klientët.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.