Çmimi

26

Vlera

39 €

Zbritje

33%

Kurseni

13 €

SASI E LIMITUAR

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit: 

 • Mini Fontana për Qokollatë është ideale për ëmbëlsira për evente sikurse ditëlindje, dasma etj. 
 • Bashkangjiteni fontanën tek platforma 
 • Pozicionojeni platformën e fontanes në mënyrë korrekte (tri polet e fontanës duhet të futen në vrimat nën fontanë në enën prej çelikut në mënyrë që fontana të jetë e instaluar ashtu që të jetë stabile)
 • Futini vidat brenda fontanës, nivelizoni dhe shtrëngoni
 • Rregulloni këmbët plastike të fontanës që të nivelizoni makinerinë. 
 • Mund të përdorni biskota, sheqerna dhe ushqime të tjera.
 • Ju lutemi mos futni ushqime të forta në fontanë.
 • Nëse qokollata është shumë e trashë, përdorni gjalpë për t'a holluar, asnjeherë ujë
 • Dimensionet: 23 x 16 cm
 • Energjia 45W
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.