Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (21.03-24.03.2021)! Paketë 4 ditore me mëngjes në Mia's Favorite Hotel, Mavrovë

Çmimi

120

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe në periudhë 21.03-24.03.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes 
 • Përdorimi pa pagesë i Spa Qendrës, këndi i lojërave, ping pong, biliardo etj 
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-Fi 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 21.03.2021 deri më 24.03.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktonipër disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Pagesat shtesë:
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Fëmiju i parë deri 11.99 është pa pagesë
 • Fëmiju i dytë deri 11.99 paguan 15€ natën
 • I rrituri i tretë paguan 30€ natën
 • Taksat e qytetit prej 1.5€ për person në natë paguhen në hotel

Përshkrimi

Hotel MIA'S FAVORITE ka një bar, restorant, kopsht, një qendër spa dhe Wellness dhe në Mavrovë. Hoteli ofron shërbim në dhomë dhe një klub për fëmijë, së bashku me WiFi falas. Hoteli përmban dhoma familjare.

Në hotel, dhomat janë të pajisura me gardërobë, TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private.

Hotel MIA'S FAVORITE ofron një sërë objektesh Wellness përfshirë një vaskë të nxehtë dhe një sauna. Vizitorët në akomodim do të jenë në gjendje të shijojnë aktivitete brenda dhe përreth Mavrovo, si ski dhe çiklizëm.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.