Kaloni pushime të mrekullueshme (Dimri 20/21)! Paketë skijimi 3 ditor në Mercure Hotel 5* Tetovë, duke filluar nga 110€ për person

Çmimi од

110

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

 • Hotel Mercure Tetovo, TETOVO, North Macedonia

  Më dërgo atje

  +38344511276

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe në periudhë sipas zgjedhjes suaj

Opsionet e ofertës:

Paketa 1 BB €110
Paketa 1 HB €126
Paketa 2 BB €75
Paketa 2HB €93
Paketa 3 BB €46
Paketa 3 HB €60

Paketa 1 BB:  

 • 2 netë akomodim me mëngjes
 • Transfer VIP te qendra e skijimit
 • Ski pass për 3 ditë skijim

Paketa 1 HB:  

 • 2 netë akomodim me mëngjes dhe darkë
 • Transfer VIP te qendra e skijimit
 • Ski pass për 3 ditë skijim

Paketa 2 BB

 • 2 netë akomodim me mëngjes
 • Transfer VIP te qendra e skijimit

Paketa 2 HB

 • 2 netë akomodim me mëngjes dhe darkë
 • Transfer VIP te qendra e skijimit

Paketa 3 BB

 • 3 netë akomodim me mëngjes

Paketa 3 HB

 • 3 netë akomodim me mëngjes dhe darkë 

Kushtet

 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni hotelin për disponueshmëri të dhomave (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet t'a kontaktoni përsëri duke na i dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Për pagesa shtesë për fëmijë, na kontaktoni

Përshkrimi

Mercure Tetovo është hotel me 5 yje i markës së njohur ndërkombëtare. Ndodhet në zemër të qytetit me pamje nga vargmali Sar. Ka 101 dhoma dhe suita ku nuk lejohet pirja e duhanit dhe me dizajn të frymëzuar nga kombinimi më moderne. Ky hotel ofron mikpritjen dhe shërbimet më të mira në rajon me një restorant të shkëlqyeshëm, bar, tarracë, konferencë dhe dhoma balloje, e gjithë kjo e kombinuar me mirëseardhjen tradicionale dhe mikpritjen e Mercure Hotel. Thjesht një vend i shkëlqyeshëm për të punuar dhe për t'u çlodhur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.