MEGA MASS

52

Përshkrimi

MEGA MASS 3KG 
transportin gratis

Mega Mass 4000 permban sasi te lart te proteines, duke shpërthyer me energji të shëndetshme të mbushur me kalori dhe të ngarkuar me permbajtje të fundit të performancës.
Mega Mass 4000 është një gjigant i vërtetë midis Gainers! Ju mund të vareni nga Weider Mega Mass 4000 për t'ju ndihmuar ne shtim peshe si kurrë më parë. Kjo për shkak se Mega Mass 4000 u zhvillua nga i njëjti ekip i specialistëve për ushqimin e trupit që ju solli fituesin e peshës numër një në botë Mega Mass 2000.
Nëse doni të fitoni peshë si pro, ju duhet të bëni 2 gjëra: Trainoni fort dhe shtoni Weider Giant Mega Mass 4000 në dietën tuaj!
Me kremin e shtuar dhe niseshtën makromolekulare
Mbështet forcën dhe fazën e ngritjes së muskujve
Creatine rrit performancën fizike në breshëri të njëpasnjëshme të stërvitjes afatshkurtër dhe me intensitet të lartë
Përmban një formulë carb / protein me vitamina dhe minerale të shtuara

Proteina dhe vitamina( shtesa ushqimore)supplements

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.