Early Booking, Vera 2020 (17.05-24.05.2020)! Maya Bay Hotel 3* Kalithea , paketë 8 ditore me mëngjes të përfshirë për vetëm 79€ për person

Çmimi

79

Të blera: 2

Fitoni

Oferta është për person në dhomë dyshe, 7 netë në periudhën 17.05-24.05.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes
 • Përdorimi pa pagesë i pishinës së jashtme
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-fi pa pagesë në bar/pishinë
 • Përdorimi pa pagesë i kondicionerit në dhomë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.05.2020 deri më 24.05.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Për të shfrytëzuar qadrat në plazh, duhet të blini pije në barin e plazhit në vlerë deri në 5€
 • Nuk lejohen ushqimet dhe pijet nga jashtë plazhës; të gjitha duhet të blihen në plazh
 • Në një dhomë maksimumi mund të akomodohen tre (3) të rritur
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.50€ për dhomë për natë paguhen në recepsion
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion
 • Të gjitha masazhat janë me pagesë ekstra

Përshkrimi

Maya Bay 3* ndodhet në Halkidiki, Greqi. Hoteli ka një vendndodhje te mrekullueshme, duke marrë parasysh që gjendet në qendër të Kalithea-s, e që në të njejtën kohë ofron një pamje të mrekullueshme të Gjirit te Toronios. Pranë hotelit janë klubet e natës më të famshme në këtë rajon, të cilat ofrojnë një program të larmishëm. Plazhi i mrekullueshëm me rërë ndodhet më pak se 5 minuta ecje nga hoteli.

Të gjitha dhomat në këtë hotel janë të pajisura me TV, mini bar, kondicioner, telefon, tharëse flokësh, LCD TV, kasafortë, divan (krevat shtesë), ballkon, banjo me dush dhe kanë pamje të pjesshme nga deti. Brenda hotelit ka një sallë enkas për fëmijë. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.