MASS SUPER CHARGER

58

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.10.2020 deri më 03.11.2020

Përshkrimi


Tesla Super mass  4.5 kg Formula e proteinave e fundit me aromë te mire. Sidomos për atletët që synojnë të rrisin peshën dhe forcën e tyre më shumë proteina, kalori më të mira, rezultate më të mëdha.

Tesla Super Mbushësi Masiv është një Formulë për Rritjen e Cilësisë së muskujve dhe vëllimit. Nëse dëshironi të rrisni masën e muskujve dhe te shtoni pesh, nëse dëshironi ta mbani trupin tuaj të fortë dhe të plotë pas stërvitjes, nëse dëshironi të përshpejtoni rikuperimin e muskujve tuaj. atëherë furnizuesi Super masë është zgjidhja perfekte.

Proteina dhe vitamina( shtesa ushqimore)supplements

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.