Jastëk masazhues per qafë JB-826

Çmimi

25.2

Vlera

33 €

Zbritje

24%

Kurseni

7.8 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Dimensionet e produktit: 32 x 22.5 x 11 cm
 • Kapaciteti i baterisë: 2000 mAh
 • Koha e përdorimit: 10 minuta
 • Energjia: 3.7 W
 • Tensioni: DC 5.0 V
 • Masazhë
 • Vibrim
 • Metoda të ndryshme të masazhes
 • Opsion për t'a rregulluar ritmin e vibrimeve
 • E përshtatshme për udhëtim, zyrë, shetitje, veturë etj.
 • Në paketim përfshihen: kabllo USB Cable & Jastaku (Masazheri)
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.