15% zbritje në Hotel Magra Austria Prishtinë për akomodim me mëngjes të përfshirë (19.11-18.12.2019)

Çmimi од

50.15

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

59 €

Zbritje

15%

Kurseni

8.85 €

Fitoni

Oferta është për dy persona, për dhomë dhe akomodim sipas zgjedhjes suaj

Opsionet e ofertës:

Dhomë dyshe deluxe €59
€50.15
Dhome dyshe ekzekutive €69
€58.65

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi me mëngjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 18.10.2019 deri më 18.12.2019
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni hotelin për disponueshmëri të dhomave (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet që po të njejtat t'u'a dërgoni hotelit, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Check-in: prej 14:00 - Check-out: deri 11:00

Përshkrimi

Nëse kërkoni vendin ideal për të kaluar disa momente relaksi në shoqërinë e miqve, partnerëve tuaj në biznes apo familjarëve, Magra Austria Hotel në Bërrnicë do të bëhet vendi juaj i preferuar.
Restaurant Magra Austria është një ndër restaurantet më prestigjoze në periferi të qytetit të Prishtinës në Kosovë. Gatimet tradicionale shqiptare, ne shijen e tyre me origjinale dhe te fresket i japin një karakteristikë dhe ndjenjë të vecantë cdo personi që viziton këtë restaurant.
Çdo dhomë është e pajisur me mobilje bashkëkohore, pëlhura të bukura, telefonë, TV LED, kanale televizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese, pijeve alkoolike dhe snacks.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.