Magnesium 500mg Complex Bottled Capsules, 60ct

12

Kategoritë:

Produkte, Suplemente

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 25.12.2020 deri më 01.01.2021

Përshkrimi

8 Benefitet e Magnezit bazuar ne studime shkencore 

 • Magnezi perfshihet ne qindra reaksione biokimike ne trupin tuaj 
 • Rrite performancen e aktiviteteve fizike 
 • Magnezi lufton depresionin 
 • Lufton 2 lloje te diabetit 
 • Ule shtypjen e gjakut 
 • Lufton temperaturen e larte 
 • Parandalon migrenen 
 • Zvogelon rezistencen e insulines 

Human Plus ka të angazhuar një staf profesional me përvojë shumë vjeqare dhe të motivuar që të kryejë në mënyrën më të mirë shërbimet ndaj të gjithë pacientëve.
Human Plus është në shërbimin tuaj në këto drejtime: - Nutricion - Testi Intolerancës & Testi Epigjenetik - Biokimi - Hematologji - Mikrobiologji - Parazitologji - Gjinekologji dhe - Pediatri.
Ne përdorim teknologjinë më të re të prodhuesit me renome botërore të markës “Roche” që të gjithë pacientëve tanë të ju sigurojmë rezultate me saktësi të lartë të analizave.Ne kemi një kuadër shumë profesional dhe posedojmë pajisjet e teknologjisë së fundit, ne jemi të gatshëm për diagnostifikimin dhe trajtimin e problemeve shëndetësore gjinekologjike, si ato të pubërtetit ,të, sëmundjeve seksuale , infeksionet , çrregullimet e ciklit menstrual , monopauza etj.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.