Deri 35% zbritje në seanca për zvogëlimin e celulitit, humbje peshe dhe shumë benefite të tjera te Maderoterapia Kosova

Çmimi од

100

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

125 €

Zbritje

20%

Kurseni

25 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

5 Seanca €125 €100
11 seanca €250 €200
15 seanca €350 €245
20 seanca €500 €325

Me Maderoterapi, niveli i stresit zvogëlohet, trupi riprodhohet dhe zbutet, bëhen trajtime të celulitit, zvogëlim i lokalizuar i yndyrës, formimi i trupit, zhdukja e dhimbjes së kokës dhe qafës dhe karakterizohet nga stimulimin e energjive të trupit dhe rehabilitimin e sistemit nervor.

Benefitet nga Maderoterapia:

 • Stimulon qarkullimin e gjakut
 • Harmonizon qarkullimin dhe qendrat e energjisë të trupit
 • Modelim i konturit të trupit
 • Aktivizon sistemin limfatik që ndihmon në eliminimin e lëngjeve dhe toksinave 
 • Përmirëson cilësinë e lëkurës së fytyrës dhe trupit
 • Zbut dhe heq stresin dhe tensionin
 • Tonet dhe zvogëlon yndyrën
 • Balancon qendrën emocionale
 • Eliminimi i pagjumësisë
 • Është e rekomanduar për gratë që duan të mbesin shtatzënë
 • Largon shenjat e strijave
 • Largon dhimbjen e kokës dhe qafës

*Maderoterapia rekomandohet:

Burrat dhe gratë e çdo moshe dhe gjendja fizike, nëse dëshirojnë të humbin peshë, formojnë figurën e trupit, eliminojnë trashësin në pjeset lokale, lehtësojnë tensionet dhe stresin. Është e rekomanduar për gratë që duan të mbesin shtatzënë, pasi ajo aktivizon vezoret për riprodhim, përgatit trupin për të shmangur shenjat e shtrirjes dhe strijave te  shtatzënisë. Dhe pasi ajo lind, rreth muajit të pestë, ajo mund të kthehet, për të rimarrë trupin që kishte më parë. Është gjithashtu ideale për ata që kanë luftuar celulitin për një kohë të gjatë, të cilët kanë provuar kremrat dhe trajtimet dhe nuk kanë marrë rezultate. Përdorimi i mjeteve të maderoterapia do t'ju ndihmojë të merrni ato kofshë që ju dëshironi dhe thoni t'i lamtumirë celulitit.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 18.11.2019 deri më 10.01.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Ne e dimë se maderoterapia është një trajtim i bazuar në masazhet e bëra me instrumente prej druri me dizajne dhe madhësi të ndryshme që përshtaten me pjesët e trupit për të cilat ato janë projektuar, funksionojnë dhe arrijnë një stimul të trupit që relakson dhe sjell kënaqësi dhe përfitime për shëndetin. Me Maderoterapi, niveli i stresit zvogëlohet, trupi riprodhohet dhe zbutet, bëhen trajtime të celulitit, zvogëlim i lokalizuar i yndyrës, formimi i trupit, zhdukja e dhimbjes së kokës dhe qafës dhe karakterizohet nga stimulimin e energjive të trupit dhe rehabilitimin e sistemit nervor.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.