Veshjet e markave të njohura më lirë se asnjëherë më parë! Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në të gjitha veshjet unike të Love me again-Second Hand Store

Çmimi

1

Fitoni

 • Të gjitha veshjet në stok janë 1 copë, unikate
 • Origjina e rrobave janë nga: USA, London & EU.
 • Marka të njohura
 • Modele të cilat i kanë veshur edhe të famshmet si: Kim Kardashina, Kendall Jenner..

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.08.2019 deri më 10.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e Love me again
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Love me again - Second Hand Store

Çmime të ulëta/Marka luksoze
Me blerjen e rrobave Second Hand;
Shpenzoni më pak, dukeni bukur, ndjeheni mirë + kujdeseni për ambientin, (sepse rrobat të cilat riciklohen e ndihmojnë planetin tonë i cili është duke u shkatërruar përditë dhe ndër arsyet e shumta, është prodhimi i tepruar panevojshëm i tekstilit).
Me mbështetjen tuaj në shitjen e veshjeve (shumë pak) të përdorura, së bashku do të ndikojmë në zvogëlimin e mbeturinave në të gjithë botën.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.